Sprzęt i diagnostyka

gabinet-zabiegowy

Unit stomatologiczny Kavo Estetica E50

KaVo Primus to unit który w prosty i wygodny sposób adaptuje się do bieżących potrzeb, pozwalając w sposób optymalny dostosować się do wymagań lekarza oraz asysty. Szerokie spectrum możliwości tego unitu, wygoda oraz funkcjonalność dają wysokie poczucie komfortu pracy w gabinecie stomatologicznym

Najnowocześniejszy w swojej klasie, umożliwia szybszą i bardziej efektywną pracę lekarzowi, a pacjentowi zapewnia wiele wygodnych i przyjaznych rozwiązań.

Cyfrowy panoramiczny aparat rentgenowski CS 8100 3D

Ten znakomitej jakości aparat umożliwia wykonywanie wysokiej jakości zdjęć pantomograficznych, fragmentarycznych, obrazów stawów skroniowo – żuchwowych (TMJ) a także zdjęć zatok szczękowych. W urządzeniu zastosowano najnowsze rozwiązania z zakresu techniki medycznej, dzięki którym zmniejszono do minimum dawkę promieniowania RTG. Ponadto aparat cechuje bardzo cicha praca i niemal całkowity brak wibracji podczas wykonywania prześwietlenia co w znaczący sposób podnosi jakość usługi i bardzo pozytywnie wpływa na komfort Pacjenta. Wykonane zdjęcia cyfrowe trafiają bezpośrednio na ekran komputerowy, dzięki czemu stomatolog wykonujący badanie ma natychmiastową możliwość weryfikacji stanu uzębienia Pacjenta.

Mikroskop SmartOPTIC

SmartOPTIC jest mikroskopem zaliczającym się do produktów wyższej klasy. Jego parametry optyczne odpowiadają wysokim normom światowym. Cechą charakterystyczną mikroskopów SmartOPTIC jest wyśmienita jakość oraz bardzo wysoka ergonomia. Mikroskop wykorzystywany jest w gabinecie doktora Daniela Dłucika w leczeniu endodentycznym.

Wirówka Hettich EBA 200

Urządzenie umożliwia rozdzielenie składników krwi. W procesie wirowania wyodrębnione zostają krwinki czerwone, krwinki białe i płytki krwi. Pozostałe na skutek procesu wirowania osocze to znakomity materiał regenerujący tkanki i przyspieszający proces leczenia. Olbrzymią zaletą podawania Pacjentom osocza bogatopłytkowego jest fakt iż otrzymuje się je z krwi własnej Pacjenta.