Personel

Daniel DłucikLek. stomatolog Spec. Chirurg II stopnia Daniel Dłucik - posiada specjalizację II stopnia z chirurgii stomatologicznej oraz wieloletnie doświadczenie kliniczne zdobyte w II Klinice Chirurgii Twarzowo-Szczękowej w Katowicach (1979-2002 r.); jest członkiem ICOI - Międzynarodowego Stowarzyszenia Implantologów z siedzibą w Nowym Jorku, członkiem DGOI - Niemieckiego Stowarzyszenia Implantologicznego, członkiem i współzałożycielem PSI - Polskiego Stowarzyszenia Implantologicznego oraz członkiem OSIS - Ogólnopolskiego Stowarzyszenia Implantologii Stomatologicznej. Bierze czynny udział w licznych polskich i międzynarodowych sympozjach naukowych oraz szkoli młodych implantologów w Polsce i zagranicą.
Anna-Skałbania-Dłucik

 

Lek. dent. Anna Skałbania-Dłucik - jest absolwentką Wydziału Stomatologii Pavel Jozef Safarik University w Koszycach. W 2018 roku ukończyła kształcenie podyplomowe z dziedziny endodoncji, Curriculum endodontyczne PTE. Należy do Polskiego Towarzystwa Endodontycznego. Uczestniczy w wielu krajowych i międzynarodowych kursach i szkoleniach specjalistycznych, podczas których poszerza swoją wiedzę i kompetencje zawodowe. Profesjonalistka, świetna stomatolog z darem oswajania dzieci z gabinetem dentystycznym. Pani Ania doskonale wie, jak zachęcić najmłodszych do takiej wizyty, bo sama jest mamą. Każdej wizycie towarzyszy konsultacja, w czasie której rodzice dostają szczegółowe informacje na temat leczenia zębów mlecznych, profilaktyki, odpowiedniej pielęgnacji, lakowania i fluoryzacji. Dr Anna przyjmuje pacjentów w każdym wieku, specjalizuje się także w endodoncji, czyli leczeniu kanałowym pod mikroskopem.

Robert Dłucik

 

Lek. dent. Robert Dłucik - jest absolwentem Wydziału Lekarsko - Dentystycznego na Uniwersytecie Pavla Jozefa Safarika w Koszycach. Ukończył Curriculum Implantologii i posiada Licencję Praktyki Implantologicznej Polskiego Stowarzyszenia Implantologicznego z afiliacją ICOI  i New York University College of Dentistry. W 2019 roku dr Robert Dłucik ukończył maraton implantologiczny Trinon Collegium Practicum na Dominikanie. Jest aktywnym członkiem PSI – Polskiego Stowarzyszenia Implantologicznego i ICOI – International Congress of Oral Implantologists. Główną specjalizacją dr Roberta Dłucika są zabiegi z zakresu chirurgii stomatologicznej, takie jak usuwanie zatrzymanych zębów, leczenie implantologiczne, leczenie regeneracyjne kości oraz leczenie protetyczne. Swoim pacjentom oferuje zabiegi z wykorzystaniem komórek macierzystych - CGF (Concentrated Growth Factors) pobranych z krwi pacjenta, co ma wpływ na lepsze gojenie po zabiegach. Chętnie wykonuje również zabiegi z innych dziedzin stomatologii. Jest także autorem publikacji naukowych o autogenicznych przeszczepach kostnych oraz prowadzi badania na temat uzupełnień ubytków kostnych przy użyciu zmielonych zębów własnych pacjenta. W pracy zawodowej skupia się na ciągłym rozwijaniu swoich umiejętności praktycznych i teoretycznych uczestnicząc w licznych kursach krajowych i zagranicznych oraz stara się, aby wszystkie zabiegi przebiegały komfortowo i bezboleśnie.

Borys LidukLek. dent. Borys Liduk - jest absolwentem Wydziału Lekarko-Dentystycznego Śląskiego Uniwersytetu Medycznego w Zabrzu. Specjalizuje się także w endodoncji, czyli leczeniu kanałowym pod mikroskopem. Poza tym zajmuje się protetyką, stomatologią zachowawczą oraz stomatologią estetyczną. Uczestniczy w wielu kursach i szkoleniach specjalistycznych, podczas których poszerza swoją wiedzę i kompetencje zawodowe.
Małgorzata Magner - prawa ręka doktora Daniela Dłucika, z kliniką związana niemal od początku, bo od 1988 roku. Pielęgniarka dyplomowana, w klinice asystuje przy zabiegach chirurgicznych, opiekuje się pacjentami, ale przede wszystkim dodaje otuchy i zaraża uśmiechem. Profesjonalistka, zawsze pomocna i życzliwa.