Personel

Lek. dent. Daniel Dłucik - posiada specjalizację II stopnia z chirurgii stomatologicznej oraz wieloletnie doświadczenie kliniczne zdobyte w II Klinice Chirurgii Twarzowo-Szczękowej w Katowicach (1979-2002 r.); jest członkiem ICOI - Międzynarodowego Stowarzyszenia Implantologów z siedzibą w Nowym Jorku, członkiem DGOI - Niemieckiego Stowarzyszenia Implantologicznego, członkiem i współzałożycielem PSI - Polskiego Stowarzyszenia Implantologicznego oraz członkiem OSIS - Ogólnopolskiego Stowarzyszenia Implantologii Stomatologicznej. Bierze czynny udział w licznych polskich i międzynarodowych sympozjach naukowych oraz szkoli młodych implantologów w Polsce i zagranicą.

dr Anna Skałbania-Dłucik - Profesjonalistka, świetna stomatolog z darem oswajania dzieci z gabinetem dentystycznym. Pani Ania doskonale wie, jak zachęcić najmłodszych do takiej wizyty, bo sama jest mamą. Każdej wizycie towarzyszy konsultacja, w czasie której rodzice dostają szczegółowe informacje na temat leczenia zębów mlecznych, profilaktyki, odpowiedniej pielęgnacji, lakowania i fluoryzacji. Ale oczywiście dr Anna przyjmuje pacjentów w każdym wieku i każdy wychodzi z wizyty bardzo zadowolony.

 

 

 

Dr Rober Dłucik poza stomatologią zachowawczą najchętniej zajmuje się protetyką i wykonuje zabiegi chirurgiczne. Jest w trakcie robienia specjalizacji z chirurgii stomatologicznej oraz doktoratu z uzupełnień ubytków kostnych za pomocą biomateriału z własnych usuniętych zębów.

 

 

 

Małgorzata Magner - pielęgniarka dyplomowana.

 
 
 
 
 
 
 
 
 

Lek. dent. Borys Liduk - jest absolwentem Wydziału Lekarko-Dentystycznego Śląskiego Uniwersytetu Medycznego w Zabrzu. W pracy zawodowej skupia się głównie na zagadnieniach związanych ze stomatologią estetyczną. Oprócz tego zajmuje się również protetyką i stomatologią zachowawczą. Uczestniczy w wielu kursach i szkoleniach specjalistycznych, podczas których poszerza swoją wiedzę i kompetencje zawodowe.