O nas

Na co dzień zajmujemy się Państwa zdrowiem w zakresie następujących usług dentystycznych: chirurgia stomatologiczna, leczenie zachowawcze, protetyka, stomatologia estetyczna, implantologia, endodoncja.

Bardzo dużą wagę przykładamy do zapewnienia optymalnej jakości i efektywności naszych usług. Nad właściwym, starannym i w pełni profesjonalnym działaniem praktyki czuwa Pan doktor Daniel Dłucik, specjalista chirurg stomatolog z wieloletnią praktyką zawodową i licznymi osiągnięciami w zakresie implantologii i chirurgii stomatologicznej.

Warto przypomnieć, że praktyka dentystyczna doktora Daniela Dłucika rozpoczęła swoją działalność w 1982 roku. Od tego czasu minęło już ponad 35 lat. Droga jaką przebyliśmy w tym okresie zaowocowała liczną i lojalną grupą Pacjentów z całej aglomeracji śląskiej, jak również z najbliższego nam rejonu Katowic – Ligoty. Udzieliliśmy i udzielamy pomocy dziesiątkom tysięcy Pacjentów, często są to przypadki bardzo trudne i wymagające specjalistycznego leczenia.

Doktor Daniel Dłucik jako jeden z pierwszych stomatologów w Polsce (w roku 1987) wprowadził do swojej praktyki leczenie implantologiczne. Od tej pory nasz gabinet stał się jednym z wiodących i niekwestionowanych liderów z zakresu implantologii i chirurgii stomatologicznej w regionie i w Polsce.

Dotychczasowe osiągnięcia i wypracowana przez lata renoma gabinetu ma swoją kontynuację w postaci spotkania pokoleń lekarzy. Od 2015 roku pracę w gabinecie rozpoczął syn Pana Daniela Dłucika, doktor Robert Dłucik, absolwent stomatologii Uniwersytetu Karola w czeskiej Pradze.

Wiemy, że współpraca międzypokoleniowa przynosi bardzo dobre rezultaty i pozwala z optymizmem patrzeć w przyszłość. Już dziś nasz gabinet oferuje Państwu usługi z zakresu nowoczesnej implantologii, protetyki, stomatologii estetycznej, endodoncji czy profilaktyki. Niebawem z racji budowy nowego w pełni funkcjonalnego i nowoczesnego gabinetu planowane jest poszerzenie wachlarza świadczonych usług dentystycznych.

Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą.