Szkolenie w Trinon Collegium Practicum

Kolejny już raz doktor Daniel Dłucik, specjalista chirurgii i ekspert implantologii szkoli w Trinon Collegium Practicum lekarzy, którzy chcą pogłębić swoją wiedzę z zakresu implantologii stomatologicznej. Twórca Dłucik Dental Clinic uczestniczy w szkoleniu wspólnie ze swoim synem, doktorem Robertem Dłucikiem. W stolicy Dominikany – Santo Domingo – uczestnicy kursu operują pacjentów w zespołach 2-3 lekarzy pod nadzorem instruktora. Koncepcja kursu opiera się na relacji opiekuna – ucznia. Dentyści otrzymują certyfikaty wskazujące liczbę wstawionych implantów i operacji.

Trinon Collegium Practicum to międzynarodowa organizacja edukująca lekarzy w zakresie implantologii stomatologicznej. Dla zapewniania wysokiego standardu opieki nad pacjentami i edukacji lekarzy, współpracuje z uznanymi organizacjami partnerskimi i lekarzami o wysokich kwalifikacjach.

Od momentu powstania Trinon Collegium Practicum pracuje nad rozwojem programów edukacyjnych, które pozwalają lekarzom zdobyć praktyczne doświadczenie. Od 2003 roku organizacja pomogła ponad tysiącom lekarzy zapewnić lepszą opiekę swoim pacjentom. W ciągu 15 lat trwania programu wszczepiono ponad 125 tysięcy implantów. Wraz z rosnącym zapotrzebowaniem na implantologię i brakiem praktycznego doświadczenia podczas wstępnej edukacji, kursy Trinon Collegium Practicum dają lekarzom możliwość poszerzenia swoich teoretycznych doświadczeń, aby stali się jeszcze bardziej doświadczonymi praktykami.

Podobne artykuły

zapalenie miazgi zęba

Czym jest zapalenie miazgi? Objawy, przyczyny i metody leczenia

Zapalenie miazgi zębowej to jeden z przypadków, który powoduje ból zęba i stanowi konieczność jak najszybszej interwencji specjalistycznej, jaką w tym przypadku jest leczenie kanałowe. Zbyt długie zwlekanie z wizytą u stomatologa może doprowadzić do nieodwracalnego zapalenia miazgi zęba, a także martwicy…

aparat retencyjny

Czym jest aparat retencyjny i kto powinien go nosić?

Aparat retencyjny to urządzenie stosowane w stomatologii ortodontycznej, w celu utrzymania efektu wyrównania zębów i finalizuje leczenie ortodontyczne. W tym artykule przyjrzymy się dostępnym rodzajom aparatu retencyjnego oraz ich roli w procesie leczenia. Dowiemy się, dlaczego retainer jest tak istotny dla utrzymania…