Szkolenie w Trinon Collegium Practicum

Kolejny już raz doktor Daniel Dłucik, specjalista chirurgii i ekspert implantologii szkoli w Trinon Collegium Practicum lekarzy, którzy chcą pogłębić swoją wiedzę z zakresu implantologii stomatologicznej. Twórca Dłucik Dental Clinic uczestniczy w szkoleniu wspólnie ze swoim synem, doktorem Robertem Dłucikiem. W stolicy Dominikany – Santo Domingo – uczestnicy kursu operują pacjentów w zespołach 2-3 lekarzy pod nadzorem instruktora. Koncepcja kursu opiera się na relacji opiekuna – ucznia. Dentyści otrzymują certyfikaty wskazujące liczbę wstawionych implantów i operacji.

Trinon Collegium Practicum to międzynarodowa organizacja edukująca lekarzy w zakresie implantologii stomatologicznej. Dla zapewniania wysokiego standardu opieki nad pacjentami i edukacji lekarzy, współpracuje z uznanymi organizacjami partnerskimi i lekarzami o wysokich kwalifikacjach.

Od momentu powstania Trinon Collegium Practicum pracuje nad rozwojem programów edukacyjnych, które pozwalają lekarzom zdobyć praktyczne doświadczenie. Od 2003 roku organizacja pomogła ponad tysiącom lekarzy zapewnić lepszą opiekę swoim pacjentom. W ciągu 15 lat trwania programu wszczepiono ponad 125 tysięcy implantów. Wraz z rosnącym zapotrzebowaniem na implantologię i brakiem praktycznego doświadczenia podczas wstępnej edukacji, kursy Trinon Collegium Practicum dają lekarzom możliwość poszerzenia swoich teoretycznych doświadczeń, aby stali się jeszcze bardziej doświadczonymi praktykami.

Podobne artykuły

białe zęby

Wady zgryzu – rodzaje, przyczyny i metody leczenia

Wady zgryzu mogą obejmować zarówno zęby górne, jak i zęby dolne. W obu przypadkach występowanie nieprawidłowości zębowych może dotyczyć zębów mlecznych oraz stałych niezależnie od wieku Pacjenta. W każdym przypadku jednak bardzo ważne jest, aby wada zgryzu została możliwie jak…

odslonięte szyjki zębowe

Odsłonięte szyjki zębowe  kiedy powstają i jak sobie z nimi radzić?

Odsłonięte szyjki zębowe – choć dla części z nas ta nazwa brzmi nieco tajemniczo, jest to uciążliwy problem stomatologiczny, z którym najczęściej mierzą się osoby w podeszłym wieku. Nieleczone schorzenie może nie tylko powodować przeszywający ból i nadwrażliwość, ale także…