DENTYSTA ROKU 2016!

Przed nami kolejna edycja, organizowanego przez Portaldentystyczny.pl plebiscytu na Dentystę Roku. Oczywiście startujemy i zachęcamy do oddawania głosów na Pana doktora Daniela Dłucika.

Dentysta Roku 2016

To ogólnopolska akcja promocyjna mająca na celu wyłonienie najlepszego zdaniem pacjentów lekarza dentysty poprzez oddanie głosu na oznaczonego lekarza pracującego w danym gabinecie.

Głosować mogą pacjenci oraz sami dentyści. Na  stronie konkursu osoby nim zainteresowane znajdą wszystkie informacje o akcji i mogą na bieżąco śledzić zmiany w rankingu lekarzy dentystów.

Głosowanie:

Oddawanie głosów polega na wyborze ze spisu gabinetów lekarza, na który chcemy oddać głos i naciśnięciu przycisku „głosuje” . Wyniki akcji – zgodnie z regulaminem – ogłoszone będą w dniu 15 sierpnia 2016r.

Podobne artykuły

białe zęby

Wady zgryzu – rodzaje, przyczyny i metody leczenia

Wady zgryzu mogą obejmować zarówno zęby górne, jak i zęby dolne. W obu przypadkach występowanie nieprawidłowości zębowych może dotyczyć zębów mlecznych oraz stałych niezależnie od wieku Pacjenta. W każdym przypadku jednak bardzo ważne jest, aby wada zgryzu została możliwie jak…

odslonięte szyjki zębowe

Odsłonięte szyjki zębowe  kiedy powstają i jak sobie z nimi radzić?

Odsłonięte szyjki zębowe – choć dla części z nas ta nazwa brzmi nieco tajemniczo, jest to uciążliwy problem stomatologiczny, z którym najczęściej mierzą się osoby w podeszłym wieku. Nieleczone schorzenie może nie tylko powodować przeszywający ból i nadwrażliwość, ale także…