Bieg charytatywny Domu Aniołów Stróżów

Dłucik Dental Clinic biegnie dla Dom Aniołów Stróżów. Dołącz do nas! Sponsorujemy bieg 10 pacjentom! Poznaj szczegóły i napisz do nas lub zadzwoń.
Zapraszamy Was na wyjątkowy bieg organizowany przez Dom Aniołów Stróżów wspólnie z parkrun Katowice - "BIEGNIJ DLA ANIOŁÓW Charytatywny parkrun z okazji Dnia Dziecka". Wydarzenie odbędzie się 1 czerwca o godz. 9.00 w Parku Kościuszki w Katowicach. Dla uczestników przygotowano 5 km, które można przebiec, przetruchtać, przejść o kijkach lub przespacerować całą rodziną. Przy pomniku będzie strefa aktywności dla dzieci i młodzieży oraz inne atrakcje.

Mając na uwadze charytatywny wymiar wydarzenia, deklarujemy, że przekażemy 100 zł dla Domu Aniołów Stróżów za dziesięciu biegaczy. Pozyskane fundusze pozwolą sfinansować wakacyjne wyjazdy dla anielskich podopiecznych.

Każdy uczestnik rejestruje się na stronie www.parkrun.pl/rejestracja i po założeniu profilu, pobiera i drukuje kod uczestnika (kod kreskowy z numerem rozpoczynającym się od litery A). Rejestracja jest jednorazowa, więc jeśli brałeś/łaś udział w spotkaniach parkrun w Katowicach lub innej lokalizacji, przynieś tylko wydrukowany kod uczestnika. Zagubione kody można łatwo odzyskać poprzez stronę: https://www.parkrun.com/runner/getbarcodelink/poland/.

Jak dodatkowo możesz pomóc Aniołom?

Wpłać cegiełkę w wysokości 100 zł lub jej wielokrotność sponsorując bieg swój lub innego uczestnika. Wpłat można dokonywać za pośrednictwem anioly24.pl/kwoty/ wybierając Bieg 1.06.2019